O firmie

Bazując na ponad 25-cio letnim doświadczeniu naszego parent company - Centrum Dozoru Systemów Pożarniczych z Ostrołęki, rozpoczęliśmy działalność na południu Polski pod nazwą CDSP-Południe Sp. z o.o. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowych usług w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyk, sieci teletechnicznych i światłowodowych. W sposób profesjonalny i rzetelny realizujemy zlecenia od projektu, poprzez dostawę urządzeń, prace montażowe, nadzór po odbiory i uruchomienia technologiczne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zachowując elastyczność i jakość świadczonych usług. Prowadzimy również kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wraz z serwisowaniem urządzeń.

W naszej grupie wykonawczej stawiamy na jakość i terminowość, czego świadectwem jest posiadanie certyfikatów m. in. ISO 9001, AQAP 2110, VdS, NFPA.

Z kolei nasi dostawcy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń spełniających najbardziej rygorystyczne kryteria jakości i bezpieczeństwa. Do ich grona zaliczani są m.in.: Patterson, SPP, KSB, Grundfoss, Viking, Esser-Honeywell, Siemens, Polon, Adicos, Bosch, Cooper Industries-Eaton, Emerson, Endress+Hauser.

Na liście naszych Klientów są mi. in: KGHM Polska Miedź, Grupa Tauron, Grupa Rafako, Grupa Energia, Grupa Enea, EDF Polska, Alstom Power, Grupa Lotos i wielu innych. Możemy się poszczycić realizacjami na terenie Polski i Europy. Wyznajemy dewizę, że „jesteśmy gotowi do realizacji zadań i wyzwań"!

Zapraszamy do współpracy!